22 Kasım 2017 Çarşamba

  • 3,961 TL
  • 4,655 TL
  • 163,45 TL
  • 105.711
KOCAELİ 28°

BU NASIL ANNE !

Bu nasıl ANNE !

Mehmet Ergüngüler eşinden ayrılalı 3 yıl oldu. Çocukları yanına alarak kaçan anne F.O. 5 yaşındaki yavrusuna şiddet uygulaması tepkilere neden oldu

15 Temmuz 2017 Cumartesi 17:32 Asayiş
‘’ANNEM DÖV DİYORDU DÖVÜYORDUM’’
Bir anne evladına bunu nasıl yapar dedirten görüntüleri izlerken kanınız donacak. Mehmet Ergüngüler 3 yıl önce eşi F.O isimli eşinden ayrıldı. Eşi F.O. çocuklarını da alarak baba ocağı olan İzmir’e yerleşti. Mehmet Ergüngüler uzun süredir eşinden ve 5 yaşındaki N.G. ve 2 yaşındaki H.E.’den haber alamadı ta ki eline o görüntüler geçene kadar. Anne F.O. 5 yaşındaki yavrusu N.G. darp ederken çekilen görüntüler mahkemeye yansıdı. Anne çocuğunu neden dövmek zorunda kaldığını açıklarken hayrete düşeceksiniz. Anne F.O. ifadesinde,’’ annem S.O  bana çocuğumu dövmem için baskı kuruyordu, bende annem bana baskı yaptığı için çocuğumu dövüyordum. Eşimi sevmediği için bana bunları yaptırıyordu. Ben çocuklarımı dövmediğimde annem beni dövüyordu. Olay günü evde annem ve birde ben vardım’ ifadesinde bulundu.

‘’ÇOCUKLARIMIN CAN GÜVENLİĞİNDEN ŞÜPHE DUYUYORUM’’
Anne F.O.’nun verdiği bu korkunç ifade İzmir Adliyesinde ki davada dosyaya girdi. Baba Mehmet Ergüngüler, çocuklarını istediğini, çocuklarının can güvenliğinden şüphe duyduğunu söyleyerek, ’’Çocuklarımın can güvenliğinden endişe duyuyorum. Çocuklarımın velayeti bende ama polis gereğini yapmıyor. Eski eşim F.O. bedensel engelli, ayaklarında sorun var. Çocuklarıma bakabilecek durumu yok’ dedi.

İşte o görüntü :


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Bütün Şehitlerimiz İçin Kuranı Kerim Tilaveti Gerçekleştirdi

Bütün Şehitlerimiz İçin Kuranı Kerim Tilaveti Gerçekleştirdi