23 Kasım 2017 Perşembe

  • 3,918 TL
  • 4,646 TL
  • 162,95 TL
  • 105.026
KOCAELİ 28°

ARANAN ŞAHISLAR TEK TEK YAKALANDI!

Aranan şahıslar tek tek yakalandı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde 81 İl Emniyet Müdürlüğü tarafından eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda Kocaeli'nde 28 aranan şahıs yakalandı.

07 Ekim 2017 Cumartesi 08:47 Asayiş
Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Dairesi Başkanlığı Koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı olarak başta mala karşı suçlardan aranan şahısların yakalanması amacıyla düzenlenen uygulama kapsamında Kocaeli'nde 28 aranan şahıs yakalandı. 

İlimizde  İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Organizesinde yapılan uygulamaya Çevik Kuvvet, Muhabere, Başiskele, Çayırova Darıca, Derince, Dilovası Gebze, Gölcük, İzmit, Karamürsel, Kartepe ve Körfez ilçe Emniyet Müdürlüklerinden oluşan 85 ekip ve 280 personelle aranan şahısların yakalanması için operasyon gerçekleştirildi. 

Yapılan operasyon kapsamında hırsızlık, resmi belgede sahtecilik, vergi usül kanununa muhalefet, fuhuşa teşvik, ve aracılık, dolandırıcılık ve benzeri  suçlardan aranan ve haklarında 1 ile 9 yıl arası kesinleşmiş hapis cezaları bulunan toplam 28 aranan şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

TEM Otoyolu'nu kullanacaklar dikkat

TEM Otoyolu'nu kullanacaklar dikkat