18 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,875 TL
  • 4,571 TL
  • 161,11 TL
  • 106.239
KOCAELİ 28°

AK PARTİ KOCAELİ TEŞKİLATI ANKARA'DA

AK PARTİ KOCAELİ TEŞKİLATI ANKARA'DA

AK Parti Kocaeli Teşkilatında 6’ncı olağan kongreler öncesi Teşkilatın üst yöneticileri istişare için Ankara’ya çağrıldı.

06 Eylül 2017 Çarşamba 10:26 Asayiş

CEYHAN BUGÜN ANKARA’YA GİDİYOR
AK Parti Teşkilatı Ankara’ya çağrıldı. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan,  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kocaman dün  Genel Merkez’deki toplantılara katılmak için Ankara’ya hareket ettiler. İl Başkanı Şemsettin Ceyhan da bugün (Çarşamba) Ankara’ya gidiyor. Saat 11.00’de Ak Parti Teşkilat Başkanı’nın, saat 14.00’te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı toplantıya katılacaklar. 

TEMAYÜL ZAMANI 
AK Parti’de Körfez, İzmit ve Kandıra İlçelerinde temayül yoklamasının bu hafta sonu yapılması düşünülürken, Ankara’da yapılacak olan toplantının ardından temayül yoklamalarının haftaya da kalabileceği tahmin ediliyor. İl Başkanı Ceyhan Ankara dönüşünde temayül yoklamalarının tarihlerini açıklaması bekleniyor. Bilindiği üzere İzmit kongresi 30 Eylül’de, Körfez Kongresi 21 Ekim’de, Kandıra Kongresi 4 Ekim’de yapılacak. İzmit ilçe başkanlığı için aday olanlar Hasan Ayaz, Aysel Demirtaş, Erdoğan Çakır, Alper Doğan, Abdülkadir Yılmaz, Muharrem Tutuş, Hayrullah Yaydemir, Savaş Akpolat. Ayrıca kendileri açıklamasalar da Osman Nuri Erturan, Seracettin Özden, Cumhur Kahraman ve Abdülmelik Kalay’ın da aday adayı olarak ismi geçiyor. Körfez İlçe Başkanlığına ise  Ensar Adıbeş, Ramazan Tuna, Halil Küçük, Fehmi Öztürk. Şener Söğüt, Mustafa Çelik, Şeker Koç. Ayrıca Türkan Kaya ve Meryem Kısabekçi’nin isimleri geçiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Seka Kağıt Müzesi uluslararası misafirlerini ağırladı

Seka Kağıt Müzesi uluslararası misafirlerini ağırladı