23 Ekim 2017 Pazartesi

KOCAELİ 28°

28 BİN BEBEĞE HOŞ GELDİN HEDİYESİ

28 bin bebeğe hoş geldin hediyesi

Bebeklerin gelişimine katkı sağlayan Hoş Geldin Bebek Projesi’nin 2018 yılı hizmet alım ihalesi yapılacak.

06 Eylül 2017 Çarşamba 10:53 Asayiş
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi dünyaya yeni gözlerini açan bebekleri hediyeyle karşılıyor. Her yıl Kocaeli’de doğan binlerce bebeğe Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında hediye veriliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan Hoş Geldin Bebek uygulaması bu yıl da devam edecek. Annelere Süt Yardımı ile bebeklerin sağlığını ve gelişimini daha anne karnındayken güven altına alan Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği proje ile yeni doğan çocuklara ‘’Hoşgeldin Bebek’’ diyor.
 
BEBEK PAKETİ
Kocaeli’nde yeni doğan her bebeği kapsayan anlamlı kampanya ile bebeklerin evlerine Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun ağzından mektubun da yer aldığı hediye kutusu ulaştırılıyor. Yeni doğum yapan annelere yönelik olan uyguma ile proje kapsamında bebek için faydalı olan bir paket anneye hediye ediliyor. Proje ile 2018 yılı içerisinde 28 bin adet Hoş Geldin Bebek paketi dağıtılacak.  .
 
11 EYLÜL’DE İHALE
Projenin 2018’de de devam etmesi için Büyükşehir Belediyesi ihale düzenleyecek. 11 Eylül’de gerçekleştirilecek olan ihale oturumu saat 14.30’da yapılacak. Hoş Geldin Bebek paketinin içinde ateş ölçer, gelişim takvimi, kitapçık ve çanta yer alacak. Bu güne kadar toplam 148 bin 871 adet Hoş Geldin Bebek paketi dağıtıldı.
 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR

DOĞAN’DAN KORKMAZ’A ÇİÇEKLİ TEŞEKKÜR