21 Kasım 2017 Salı

  • 3,951 TL
  • 4,635 TL
  • 162,29 TL
  • 104.712
KOCAELİ 28°

ELİNDE TÜFEKLE KÖPRÜYE ÇIKTI!

 Elinde tüfekle köprüye çıktı!

İzmit Seka Köprüsü’ne çıkan bir kişi elindeki pompalı tüfekle sağ sola ateş etmeye başladı. İntihar etmeye niyetlenen şahıs güçlükle ikna edilebildi.

05 Ekim 2017 Perşembe 14:04 Asayiş
İzmit Yenidoğan Mahallesi D-100 üzerindeki köprülü üst geçide elinde pompalı tüfekle çıkan ve  havaya ateş açan şahıs, çevrede büyük paniğe neden oldu. Vatandaşlar durumu hemen polis ekiplerine haber verdi.  Kısa sürede olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Hızla olay yerine giden ekipleri çevrede önlem aldı.

Elindeki pompalı silahı çenesine dayayan şahısın yanına çelik yelek giyerek giden 2 polis memurunun ikna çabaları yetersiz kaldı. Bu esnada adının İsmail Y. olduğu öğrenilen şahısın yakınları da olay yerine geldi.  İkna çabaları sürerken, şahıs elindeki pompalı tüfekle 1 kez daha ateş açtı. Şahıs,  açtığı ateş sonrası polis  ve yakınları tarafından silahını bırakması konusunda ikna edildi. 

Silahını  bırakan ve ağlayan İsmail Y., polis ve yakınları tarafından alınarak  ambulansa bindirildi. Olay yerinde bulunan mahalle sakinleri ve yakınları ise İsmail Y.’nin 2 gün önce evlenerek düğün yaptığını ancak kızın ailesinin kendisinin roman olduğunu öğrenince kızlarını geri aldıklarını bu nedenle bunalıma girip böyle bir olaya kalkıştığını iddia etti
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ANKET

SONRAKİ HABER

Tramvay yolunun çevresi korkulukla kaplanacak!

Tramvay yolunun çevresi korkulukla kaplanacak!