banner29

CHP bugün 10 mahallede 47 delegeyi belirledi

banner31

Kongre sürecine giren CHP’de delege seçimleri yapılmaya devam ediyor.

CHP bugün 10 mahallede 47 delegeyi belirledi
17 Eylül 2017 Pazar 15:47

banner32
banner15

 Dün dokuz mahallede delege seçimi yapan İzmit ilçe örgütü bugün de on mahallede delege seçimi yapıyor. Kadıköy, Körfez, Sanayi, Ayazma, Tepeköy, Akmeşe Atatürk, Akmeşe Cumhuriyet, Akpınar, Kabaoğlu ve dün il kadın kolları başkanı Sevim Pekyörür’ün itirazı ile çoğunluk sağlanamadığı için iptal edilen Zabıtan Mahallesi’nde bugün sandığa gidildi. Yalnızca Kabaoğlu Mahallesi’nde çift listenin çıktı CHP’de anlaşma sağlandığı için tek listeyle girildi. İlçe örgütü bugün 47 delegesini belirlemiş oldu. 


İşte mahallelerin delege listeleri:

ZABITAN MAHALLESİ

İlçe Delegeleri: Koç Ali Aydemir, Kamil Duymuş, Nurdoğan İnce, Perihan Göksu, Cenk Zoralioğlu

Önseçim Delegeleri: Osman Ender Ertürk, Hasan Demirtaş, Ali Birçok, Halil Suat Enser, Arzu Başer, Süleyman Eker, Kemal Yüksel, Abidin Ötkün, Oğuzhan Mola, Gökhan İnce, Pınar Meydan, Hakkı Kotuk, M. Hülya Atalay, Atilla Gür, Hüseyin Başak.

 

KÖRFEZ MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegesi: Ahmet Hozar, Ali Alkan, M. Utku Birinci, Mahir Terktaş, Metin Kaya, Semih Kargı, Çiğdem Şahiner.

Önseçim Delegeleri: Nalan Hızar, Yakup Temel, Serkan Dilber, Güner Bütün,  Sevgi Sütün, Ünal Kargı, Hakan Cengiz, Şaban Sarı, Tamer Akman, Can Karakaya, Hasan Top, Burhan Bayraktar, Seyhan Turhan, Celil Soydaş, Kenan Diler, Recai Bayraktar, Zeki Çakır, Hasan Demir, Rıfat Yılmaz Yoldadurmaz, Nazım Hacıoğlu, Murat Kaya, Hüseyin Kaya, Ayhan Köse, Tevfik Savaş Öztürk.

 

SANAYİ MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegesi: İsmet Şimşek

Önseçim Delege Listesi: Kemal Akbıyık, Erbay Ömen, Nurdan Şimşek, Fırat Çelenkli.

 

AYAZMA MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri: Yener Erdem, Şerif Kılıçkara, Fikri Zanbak, Selma Kaymaslı, Birgül Gök, Şükran Misket

Önseçim Delegeleri: Semih Sevgi, Gültekin Misket, Mustafa Kurtulget, Abdi Soydan, Fatma Çil, Ramiz Demircioğlu, Mazlum Sevim, Mehmet Kaymaslı, Hasip Gök, Hikmet Çil, Nihat Elyıldırım, Ülker Zanbak, Emirhan Balimre, Hüseyin Bayraktar, Gürkan Erol, Akın Yazıcı, Hüseyin İncesu, Serdar İncesu, Nihat Kızılcan, Onur Kılıç, Deniz Özkan

 

TEPEKÖY MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri: Demet Özgün Karaman, Zeliha Özer, Sadık Yıldız, Rıza Turgut, Fahri Kocakaplan, Recep Mete Toksöyle, Osman Erdem

Önseçim Delegeleri: Önder Karaman, Hüseyin Tolga Akkoç, Haşim Çiçek, Mustafa Dokuz, Fikri Demirdaş, Samim Aldemir, Hulusi Arısal, Bülent Aslantaş, Zuhal Çamlıca, Oktay Birol, Murat Erdem, Bahadır Solmaz, Özcan Mümin Gümüşgöz, Erdal Kahraman, Atilla Hor, Cevat Kaymaslı, Erkan Acar, Ahmet Özcan, Hızır Yılmaz, Murat İnce, Erdal Yasavur, Gazi Mutlu, Sıtkı Örengül, Yakup Özer, Tacettin Yener

 

AKMEŞE CUMHURİYET MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri: Emrah Efe, Halil Akdağ

Önseçim Delegeleri: Hüseyin Kozluca, Nurdoğan Yayar, Ahmet Eşsiz, Erol Özkan, Sami Engin

 

AKMEŞE ATATÜRK MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri: Turgut Kocacık

Önseçim Delegeleri: Hasan İsen, Sedat Ercan, Zeynep Erkan, Süreyya Erdem

 

KADIKÖY MAHALLESİ

İlçe Kongre Delegeleri: Pınar Albeni, Cemal Polat, Bülent Sevgi, Selçuk Bilgili, Suat Çerter, Bekir Dülger, Ayhan Pamuk, Sadık Aşkın, Mesut Özdenkaya, Yusuf Erenkaya, Erol Çalım.

KABAOĞLU MAHALLESİ

İlçe Delegeleri: Cumhur Cevdet Kesemenli, Kaplan Köysu ve İlhan Atmaca.

Önseçim delegeleri: Güven Köysu, Talha Tunahan Kesemenli, Mithat Fırat Özer, Ergün Köysu, Ödül Köklü, İzel Işık ve Ömer Kaan Önal.

 

AKPINAR MAHALLESİ

İlçe delegeleri: İlhan Gürbüz, Kemal Yıldırım, Hüseyin Gönülalan ve Metin Özden.

Önseçim delegeleri: Necin Gölge, Gölsek Kon, Erdoğan Yörüer, Saniye Yılmaz, Nermin Gürbüz, Ayşegül Azizoğlu, Gülsevim Akyol, Mustafa Tunç, Metin Yıldız, Temel Eyüboğlu, Erdoğan Bayrak, Hakan Büyük ve Kemal Yıldız.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.